NEW EMMA HOSTEL – Warszawa / Warsaw

Na początku tego roku obiecałam sobie, że poza zwiedzaniem odległych miejsc na Świecie poświęcę więcej czasu mojej Ojczyżnie i zacznę odwiedzać miejsca, których albo jeszcze nie widziałam albo już bardzo dawno tam nie byłam.

Styczeń rozpoczęłam od wizyty w trzech polskich miastach : Warszawy, Łodzi i Wrocławia.

Dziś będzie o pierwszym mieście z tej listy oraz o bardzo ciekawym i godnych polecenia hostelu, w którym miałam przyjemność się zatrzymać.

Do NEW EMMA HOSTEL zostałam zaproszona przez Kasię, która jest jedną z pięciu właścieli tego wyjątkowego miejsca.

Hostel znajduj się w centrum miasta, w zabytkowej trzypiętrowej kamienicy. Już po pierwszych minutach pobytu można poczuć się tam jak u siebie w domu. Salon połączony z kuchnią jest urządzony w artystycznym stylu. Możecie tam odpocząć, poczęstować się darmową kawą lub herbata, zjeść smaczne wegetariańskie śniadanie, skorzystać z internetu.
Ja dodatkowo miałam szczęście i zostałam zaproszona na obiad ugotowany przez gościa, który przyjechał z Indii.

W hostelu znajduje się łacznie 49 miejsc noclegowych, całość jest przyjazna dla rodziców z dzećmi, osób starszych a także miłośników zwierząt. Każdy podróżnik, który potrafi docenić domową, kameralną atmosferę jest mile widziany.

Ten hostel należy do pięciu niezwykle interesujących ludzi, którzy nie tylko postanowili stworzyć ciekawe miejsce ale i angażują się w różnego rodzaju ruchy wolnościowe i równościowe. Chętnie wspierają wszelkiego rodzaju akcje, zapraszają aktywistów, pracowników oraz wolontariuszy organizacji pozarządowych.

Ich niestandardowy pomysł na życie, wspieranie równości w każdej dziedzinie pomógł stworzyć niezwykle ciekawe miejsc. Ja bardzo się cieszę, że miałam przyjemność się w nim zatrzymać i poznać jedną z tych pozytywnie zakręconych osób.

Dziękuję Kasiu jeszcze raz za zaproszenie.

Jeśli, więc kiedyś będziecie chcieli się zatrzymsć na noc w ciekawym miejscu w Warszawie serdecznie polecam NEW EMMA HOSTEL.

NEW EMMA HOSTEl it is a very friendly, artistic place in centre of Warsaw. From very first moment you can feel like at home. In the living room connected with a kitchen you can rest, drink a tea or coffee and get a vegetarian breakfast. It has 49 places to sleep. It is a perfect place for travelers, old people, parents with kids and travelers with animals. The place was created by five people, who are supporting many freedom and equality organizations.

Więcej informacji, ceny, przydatne informacje znajdziecie pod tym linkiem.

More informations about this place, prices etc. you can find on this link

newemmahostel

new emma hostel

3

1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s