Maltański konkurs kursu języka angielskiego

Na Malcie jeszcze niestety nie byłam ale jestem przekonana, że pobyt na tej słonecznej wyspie, byłby świetnym pomysłem na zbliżające się jesienne dni.

Kiedy zaczęłam czytać o atrakcjach znajdujących się na niej. Trafiłam na same niemal zalety. Dowiedziałam się, że pogoda tam rozpieszcza, widoki są nieziemskie oraz odkryłam także, że jest zagłębiem kursów językowych. Malta była kiedyś kolonią brytyjską, w związku z czym angielski, zaraz po maltańskim jest językiem urzędowym. Gdybym miała więc wybierać naukę w deszczowej Anglii lub na słonecznej Malcie, gdzie dodatkowo jest zdecydowanie taniej, nie miałabym problemu z podjęciem decyzji.

konkurs 4

O tym jak bardzo przydatna jest znajomość języków obcych chyba wszyscy dobrze wiemy.
Ta wiedza szczególnie zauważalna jest w podróży. Dzięki temu, że znam rosyjski mogłam porozumieć się w wielu krajach. Z języka hiszpańskiego korzystam bardzo często. Nawet znajomość greckiego, który może nie jest aż tak bardzo popularny okazała się przydatna wiele razy.
Najczęściej jednak pytani jesteśmy o poziom wiedzy języka angielskiego.
Obecnie aplikując o najprostszą pracę musimy się wykazać znajomością tego języka.

Wszystko jest fajnie, jeśli tą wiedzę nabyliśmy już w latach szkolnych. Jak wiadomo nauka wtedy idzie sprawniej i łatwiej. Co jednak zrobić kiedy lat nam przybyło, a przyswajanie języków obcych nie jest już takie proste.
Z własnego doświadczenia widzę, że zapamiętywanie najlepiej wychodzi kiedy połączone jest z praktyką. Dodatkowo, jeśli można połączyć przyjemne z pożytecznym; czyli naukę z pobytem w słonecznym, pięknym otoczeniu to chyba dosyć atrakcyjna opcja.

Jak to zrobić? Wystarczy wybrać się na kurs organizowany przez szkoły językowe, które oferują naukę języka połączoną z pobytem w jakimś fajnym miejscu.
Przyznam szczerze, że sama nie jednokrotnie myślałam nad taką metodą i wydaje mi się, że taka forma nauki ma same zalety. Chętnie spędziłabym trochę czasu w pięknym kraju, wypoczywając, zwiedzając, a jednocześnie ucząc się czegoś nowego.
Taką metodę nauki oferuje między innymi szkoła językowa Maltalingua.

Jeśli mielibyście ochotę skorzystać z takiej opcji teraz macie ku temu całkiem niezłą okazję.
Możecie bowiem wygrać 2 tygodniowy kurs j.angielskieg na Malcie.

konkurs 3

Szkoła mieści się w odnowionym, zabytkowym budynku z widokiem na malowniczą zatokę St. Julian’s.
Kurs obejmuje:
-14 bezpłatnych noclegów
-transport z i na lotnisko
-powitalną imprezę
-wycieczki, część z nich jest płatna, część darmowa.
Aby wygrać taki kurs, wystarcz wykonać bezpłatny test j.angielskiego, napisać komentarz oraz wymienić powód dla którego chcecie przylecieć na Maltę.
Dodatkowo wszystkie osoby biorące udział w konkursie (po zostawieniu komentarza) automatycznie otrzymają 10% rabatu na kurs języka angielskiego w szkole Maltalingua.
Kursanci pochodzą z całego Świata. Najwięcej z nich stanowią Niemcy, Włosi, Francuzi oraz Hiszpanie. Uczniowie są w różnym wieku, większość mieści się w przedziale 20-35 lat. To jest dodatkowa zaleta, okazja do poznania wielu interesujących ludzi z przeróżnych zakątków Świata.

Images-Rene Rossignaud

konkurs 5

Jak dla mnie najważniejsze jest to, że nauka odbywa się w pięknym otoczeniu, wśród ludzi z wielu państw. Można więc nawiązać nowe znajomości, uczyć się i zwiedzać.
Gdyby nie to, że angielski znam wystarczająco dobrze już bym się pakowała na taki kurs.

——————————————————————————————————————–
Wszystkie zdjęcia zamieszczone w tekście pochodzą ze strony
www.maltalingua.pl/szkola-jezykowa/

13 komentarzy do “Maltański konkurs kursu języka angielskiego

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s