Festival of Sant Joan – Hiszpania / Spain

W tym roku mam szczęście do festiwali. W maju będąc w Stambule uczestniczyłam w dwóch w : hidirellez festival oraz w tulip festival.

Niecały miesiąc temu wybrałam się do Hiszpanii i okazało się, że podczas mojego pobytu w Barcelonie będzie się odbywał bardzo znany i hucznie świętowany festiwal Sant Joan.

Obchody rozpoczynają się wieczorem, Są przemowy, parada króla i królowe, zapalanie ognia, fajerwerki. Nocą miasto zamienia się w jedną wielką imprezę. Więksozśc ludzi przenosi się na plaże, gdzie wszyscy razem się bawią. Zdjęć z nocy nie mam. Wszystkie cenne rzeczy zostawiłam w domu bojąc się ich utratu. Zapewnić Was mogę, że impreza była świetna, do domu wróciłam nad ranem.

This year i am very lucky with festvals. In May I was in Istanbul during two festivals : hidirellez festival and tulip festival.

Less than one month ago during my trip to Spain, I could participate in very famous Festival of Sant Juan.
Festival is starting with official talk, the King and the Queen parade, fayerworks. At night Barcelona became one huge party. Almost all people went to beach and made party there. I have no photos from there, I was afraid to loose my important things. But I can tell you, party was great, I had so much fun. I came back home early in the morning.

Sant Joan1
Sant Joan2
Sant Joan3
Sant Joan4
Sant Joan5
Sant Joan6
Sant Joan7
Sant Joan8
Sant Joan9
Sant Joan10
Sant Joan11

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s