Polonezkoy – Turcja / Turkey

Do Polonezkoy chciałam się dostać już za pierwszym razem kiedy pojawiłam się w Turcji, czyli w listopadzie. Okazało się jednak, że nie jest to takie proste. Nie jeżdzi tam autobus, pociąg, można się tam dostać jedynie samochodem.

Udało mi się to miejsce odwiedzić podczas mojej ostatniej wizyty w Turcji. Bardzo się ucieszyłam kiedy okazało się, że rodzina mojego przyjaciela ze Stambułu wybiera się tam na jeden dzień. Nic specjalnego tam nie ma ale fajnie było odwiedzić, naszą polską wioskę.

I wanted to visit Polonezkoy when I went to Turkey first time; it was in November. I was very disapointed when I realized that it is not so easy to get there. There are no buses or trains going there so the only chance it was to get there by car. When I went to Turkey in April I was very happy when my best friend’s family told me that they are going there and I can go with them.
In Polonezkoy it’s nothing special, but it was nice to visit our polish village. Miray, Oguz and Emir thank you for taking me there

Polonezkoy 2
Polonezkoy 3
Polonezkoy 4
Polonezkoy 5
Polonezkoy 6
Polonezkoy 7
Polonezkoy 8

1 komentarz do “Polonezkoy – Turcja / Turkey

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s